Trochę rozrywki z Damak Food

Dziś zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy. W długie jesienne wieczory nie ma nic przyjemniejszego niż ciekawa lektura i dobra zabawa.

A towarzyszyć jej mogą dania przygotowane przy pomocy produktów Firmy Damak. Takich jak chociażby kebab z kurczaka czy inne potrawy Marki Kebavita.

Czas jesiennej szarugi to – tak jak już wspominaliśmy – doskonały moment by w domowym zaciszu eksperymentować w kuchni.

Sięgamy wówczas chętniej po rozgrzewające przyprawy, które przywodzą na myśl orientalne bazary Turcji, Maroka czy Grecji. Leżące w wielkich worach papryki, zapach kuminu, kardamonu czy cynamonu…Dodane do najprostszej nawet potrawy nadają jej niezapomniany smak. Sprawiają, że w pochmurne, jesienne deszczowe wieczory choć na chwilę może zagościć w naszym domu klimat śródziemnomorski słonecznych krain.

Korzystając dodatkowo z produktów naszej Marki Kebavita w łatwy sposób przygotują Państwo dla siebie i dla rodziny smakowity i zdrowy posiłek. Pełen wspomnień z minionego lata, wakacji.

A do smacznego dania warto sięgnąć po dobry trunek. Niekoniecznie alkoholowy. Bo – wzorem mieszkańców Turcji – można wypić tradycyjną herbatę jabłkową (gdyby udało się zdobyć szklanki w kształcie tulipana byłoby doskonale) lub czarną kawę parzoną w tygielku.

Zachęcamy Państwa do wieczornej zabawy i spędzenia chwili czasu w kuchni.

 

 

KATALOG DAMAKKONTAKT

+48 22 86 80 982


Al. Krakowska 66 05-555
Grzędy, Poland

info@damakfood.pl