Jesteśmy w Selgrosie!

Z radością i dumą spieszymy poinformować Państwa, że doskonałe produkty Damak Food znajdziecie już w popularnej sieci hurtowni Selgros Cash&Carry.

Bogata oferta Selgrosa obejmuje artykuły spożywcze i przemysłowe, specjalnie dostosowane do wysokich wymagań klientów. Hurtownie oferują szeroki asortyment owoców i warzyw, pochodzących od sprawdzonych dostawców tak z Polski jak i ze świata.

 W hurtowni znajdą też państwo doskonałej jakości mięso. Między innymi kebab Firmy Damak Food.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Selgros smakowite produkty Damak Food staną się jeszcze bardziej dostępne, a także – co się z tym wiąże – popularne. Cieszy nas to gdyż zależy nam nie tylko na promocji Marki, ale przede wszystkim na popularyzacji kuchni orientalnej, a w szczególności kebabu.

Naszym celem jest dotarcie nie tylko do klienta z branży gastronomicznej (z wieloma już zresztą współpracujemy), ale także do odbiorcy indywidualnego. Chcemy by każdy, kto ma ochotę na doskonały kebab, mógł przygotować go samodzielnie w domu. I to niewielkim nakładem czasu i sił, a także funduszy – bowiem to, co dobre, nie musi wcale być drogie.

Dlatego w ofercie Damak Food – także tej w Selgrosie – znajdziecie Państwo dania do samodzielnego przygotowania w domowej kuchni. Wspaniale nadają się one zarówno na rodzinny obiad, kolację we dwoje czy spotkanie z przyjaciółmi.W sposób szczególny polecamy nasze kebaby pieczone – już gotowe do spożycia po podgrzaniu. A jeśli ktoś ma chęci i lubi – kebaby do samodzielnego przygotowania (szczególnie polecane restauratorom):  z kurczaka czy wołowiny.

Wszystkie oczywiście świetnej jakości i w doskonałych cenach.

Zachęcamy wiec Państwa do odwiedzin w hurtowni Selgros i znalezienia oraz zakupu naszych smakowitych kebabów.

KATALOG DAMAKKONTAKT

+48 22 86 80 982


Al. Krakowska 66 05-555
Grzędy, Poland

info@damakfood.pl