Kebab w letniej odsłonie!

Miesiące letnie, wakacyjne, z jednej strony sprzyjają rodzinnym spotkaniom przy bogato zastawionym stole; z drugiej strony nie skłaniają (z powodu upału, pogody zachęcającej do przebywania na świeżym powietrzu) do długiego bycia w kuchni.

Chętnie wiec w tym czasie sięgamy po gotowe produkty, które nie wymagają od nas wielkiego nakładu sił i czasu. Jednak, jako coraz bardziej świadomi konsumenci, szukamy tego co nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Takie właśnie propozycje mięsne ma w swojej przebogatej ofercie Damak Food. Wyroby z serii Kebavita świetnie nadają się na rodzinny, letni posiłek. Wystarczy chwila przygotowania (podpieczenia mięsa), trochę – najlepiej sezonowych – warzyw czy owoców i np tortilla do podania by mieć doskonały i zdrowy posiłek.

Jak wiadomo kuchnia turecka, której kebab jest najbardziej znanym reprezentantem w Europie, jest kuchnią zdrową, obfitującą w warzywa, smaczne naturalne sosy i mało przetworzone produkty.

Często są one grillowane, opiekane i podawane w towarzystwie nieodłącznych warzyw, których obfitość niejednego smakosza może wprawić w stan zachwytu.

Dbając o doskonałą jakość swoich wyrobów Firma Damak Food stara się nie tylko przybliżyć smaki kuchni tureckiej, ale także jej jakość opartą między innymi na świeżych produktach.

Turcja to smaki i zapachy….Smaki pieczonego mięsa, grillowanych bakłażanów, świeżo zaparzonej kawy… Zapachy przypraw unoszące się nad każdym targiem; jabłkowej herbaty pitej w małej kawiarence. To wspomnienie kraju, którego bogata historia i piękna tradycja do tej pory znajduje swoich wielbicieli. Ludzi, którzy chcąc we własnych domach odtworzyć choć namiastkę tamtego klimatu chętnie przygotowują potrawy znad Bosforu.

Potrawy pełne smaku, słońca i radości. W swej prostocie łatwe do przygotowania i – co najważniejsze – smaczne. Wśród propozycji różnych rodzajów mięs (z kurczaka, wołowiny) każdy znajdzie coś pysznego dla siebie.

Ponieważ zaś Firma Damak Food dba o swoich klientów oferta firmy staje się coraz bogatsza i dostosowana do różnych gustów i potrzeb.

Klienci mogą więc wybierać śród różnych rodzajów mięsa oraz różnych wielkości opakowań.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty. I przygotowania smacznego posiłku z naszą pomocą!

Smacznego!

KATALOG DAMAKKONTAKT

+48 22 86 80 982


Al. Krakowska 66 05-555
Grzędy, Poland

info@damakfood.pl