O nas

Nasza firma, która od 2010 roku prowadzi w Polsce produkcję w 3 zakładach, zajmuje się wytwarzaniem kebabu i produktów mięsnych.

Damak

Nasza firma, która od 2010 roku prowadzi w Polsce produkcję w 3 zakładach, zajmuje się wytwarzaniem kebabu i produktów mięsnych. Będąca jednym z największych producentów kebabu w Europie firma Damak, dzięki wyjątkowemu smakowi, naturalności i wysokiej jakości produktów, z każdym dniem podnosi wartość swojej marki.

Tajemnica wyjątkowego smaku produktów marki Damak tkwi w połączeniu nowoczesnego przemysłowego procesu produkcji z tradycyjną, higieniczną metodą produkcyjną wysokiej jakości. Eksportujemy nasze produkty do wszystkich krajów Europy, a także mamy spory udział w rozwoju polskiej ekonomii.

Gotowe pieczone wyroby Damak są poddawane procesowi Szybkiego Pojedynczego Mrożenia w temperaturze co najmniej -40 ºC. Proces mrożenia w najnowszej technologii decyduje w ogromnym stopniu o wyjątkowym smaku i jakości naszych wyrobów. Dzięki naszym inwestycjom w nowe technologie zachowujemy smak i naturalność naszych wyrobów, co niezmiennie cieszy konsumentów.

Jako coroczni wystawcy na najważniejszych targach żywnościowych na całym świecie ciągle inwestujemy w markę. Dzięki udziałowi w targach możemy łatwiej dotrzeć do nowych kontrahentów, a spotkania z obecnymi kontahentami dają nam możliwość omówienia gamy produktów. Odczuwamy ciągłą potrzebę rozwoju technologicznego I produktowego i dlatego z pomocą naszego zespołu badawczo-rozwojowego bezustannie poszerzamy gamę wyrobów.

W nowo wybudowanych zgodnie z normami europejskimi zakładach produkcyjnych inwestujemy w robotykę. Poszerzając poprzez inwestycje gamę produktów sprawiamy, że nasze wyroby są coraz zdrowsze.Nasz cel

Jako ulubiona marka europejska wytwarzająca pieczone wyroby produkowane zarówno dla sektora handlu hurtowego, jak i detalicznego przywiązujemy dużą wagę do cechy “helal” naszych produktów. Podczas prac badawczo-rozwojowych opracowujemy nowe smaki odpowiadające lokalnym gustom zwracając uwagę na wymagania konsumentów. Jednym słowem w każdym regionie staramy się rozwijać sektor pieczonego mięsa.


Nasza misja

Jako jedna z wiodących europejskich marek sektora pieczonego mięsa i kebabu jesteśmy nadal głodni sukcesu. Chcemy rozwijać gamę pieczonych produktów mięsnych, które będą jeszcze smaczniejsze i jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu. Wiedząc, że każdy, niezależnie od wieku, ceni swój czas, zawsze będziemy dążyć do tego, aby ułatwić pracę w kuchniach restauracyjnych i domowych.
Łatwe w przygotowaniu smaki marki Kebavita

O marce Kebavita, którą zaczęliśmy dynamiczniej rozwijać w 2018, zrobi się w niedługim czasie jeszcze głośniej, Marka Kebavita, którą zamierzamy uczynić diamentem sektora gotowej żywności w Europie, jest ambasadorem pieczonych kebabów. W dzisiejszych czasach, kiedy czas jest na wagę złota, szczególnie w sezonie zimowym produkty marki Kebavita ułatwią przygotowywanie pożywnych, smacznych i zdrowych posiłków. Z pomocą naszych pieczonych kebabów i pozostałych pieczonych produktów zmieniamy europejski stosunek do gotowych wyrobów. Dzięki gęstej sieci dystrybucyjnej produkty marki Kebavita w opakowaniach o małej gramaturze mogą Państwo znaleźć w wielu sklepach w Europie i na świecie.Jak postrzegamy jakość

  • Zdrowa produkcja zgodna z zasadami halal
  • Dbałość o środowisko
  • Produkcja oparta o technologię
  • Uczciwa konkurencja
  • Przejrzyste składy produktów
  • Uczciwe podejście
  • Jednostka odpowiedzialna
  • Nieprzerwany kontakt


No more posts

KATALOG DAMAKKONTAKT

+48 22 86 80 982


Al. Krakowska 66 05-555
Grzędy, Poland

info@damakfood.pl